Usługi

Aplikacje webowe

Aplikacje webowe

Rozwiń firmę dzięki naszym aplikacjom webowym

Ogólnodostępne aplikacje nie zawsze rozwiązują problemy biznesowe firmy. Może się to wiązać z niszową branżą lub specyfiką procesu biznesowego. Bardzo często są też konieczne integracje z innymi systemami klienta co wymaga indywidualnego podejścia do procesu tworzenia oprogramowania.

Aplikacje mobilne

Zwiększaj zadowolenie Klientów dzięki nowoczesnym aplikacjom mobilnym

Czy wiesz, że obecnie większość ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych? Aplikacje mobilne to obecnie bardzo silne narzędzia do pracy, kontaktu z klientami czy zwiększenia sprzedaży. Smartfony to mobilne biura, centrum rozrywki i wiedzy czy podręczny sklep. Czy Twoją firmę stać na to, by nie mieć aplikacji mobilnej?

Aplikacje mobilne
Prototypowanie i mvp

Prototypowanie i MVP

Zmień swój pomysł w prawdziwy produkt

Produkt MVP (Minimum Viable Product) to aplikacja stworzona w krótkim czasie i zawierająca tylko podstawowe funkcjonalności przy minimalnym nakładzie finansowym. To punkt wyjściowy do uzyskania informacji zwrotnej od grupy docelowej użytkowników (klientów bądź pracowników) pozwalający na dalszy rozwój aplikacji i realizację potrzeb biznesowych.

Doradztwo w zakresie IT

Zwiększaj efektywność i obniżaj koszty

Świadczymy usługi doradcze w zakresie wdrażania nowych rozwiązań informatycznych, optymalizacji istniejących procesów, organizacji pracy wewnętrznych działów rozwoju. Wspieramy naszych klientów jako eksperci zewnętrzni podczas bieżących wdrożeń.

Doradztwo IT
Rozwiązania chmurowe

Migracja do chmury

Skorzystaj z nowoczesnej technologii i przenieś swój biznes do chmury

Przenieś swoje obecne rozwiązania do chmury. Przygotuj się na nowoczesne technologie i nieograniczone możliwości. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych bez kompromisów.